Hakkimizda

Özel Tek Çözüm OSGB  ; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilen iş güvenliği uzmanları, iş yeri hekimleri ve sağlık personelleriyle, iş yerlerinin “6331 Sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu”nun gerekliliklerine göre risk değerlendirmesini, tehlikelerin tanımlamasını ve tehlikelerin ortadan kaldırılması ve risklerin kontrol altına alınmasını sağlamak için çalışmalar ve eğitimler yapmak amacıyla kurulmuştur.

Özel Tek Çözüm OSGB  ; T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Tarafından 585 Belge Numarası ile Ortak Sağlık Güvenlik Birimi olarak yetkilendirilmiştir.

Özel Tek Çözüm OSGB  ; iş güvenliği uzmanları ve iş yeri hekimleri  “İş Güvenliği ve İş Sağlığı”  mevzuatını uyulması gereken bir mecburiyetten ziyade, çalışanların güvenliğini ve sağlığını destekleyen, verimi ve kaliteyi artıran bir araç olarak görmesi gerektiğine inanmakta ve hizmetlerini bu bilincin verdiği sorumluluk anlayışı ile yapmaktadırlar.

Özel Tek Çözüm OSGB  ;

- İş sağlığı ve güvenliği konusunda deneyimli ve uzman kadrosu,

- Danışmanlık hizmeti verilen yüzlerce müşteriden kazanılan bilgi birikimi,

- A, B, C sınıfı iş güvenliği uzmanları ve deneyimli iş yeri hekimlerinden oluşan, kalite ve sorumluluk bilincine sahip, 4 kişilik tecrübeli kadrosu,

ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde, müşteri memnuniyeti odaklı çalışması,

- Türkiye’nin her ilinde danışmanlık ve denetim yapabilme kabiliyeti,

- Kaliteli hizmeti ve uygun fiyat politikasıyla sunması ile sektöründe en çok tercih edilen şirketlerden birisidir.

Özel Tek Çözüm OSGB  ; Ülkemizde çalışma hayatının kalite standartlarını iyileştirilmesinde temel öğeler olan “İş Sağlığı ve Güvenliği” konularına ilgi duyanların bilgilendirilmeleri ve güncel haberleri takip etmeleri amacıyla facebook, twitter, google+,linkedin sayfalarından üyelerine ulaşmaktadır.

Özel Tek Çözüm OSGB  ; Uzmanları; üniversitelerde, iş adamı derneklerinde, sanayi ve ticaret odalarında, fuarlarda ve kongrelerde; “İş Sağlığı ve İş Güvenliği konularında ücretsiz bilgilendirme seminerleri vermeyi kurumsal sosyal sorumluluk anlayışının bir gereği olarak görmektedir.